Дизайн проти начинки? Обираємо між Bloody W72 Ultra і R72 Pro

У минулому матеріалі я розповідав про чотири нові моделі Bloody – Bloody W72 Ultra, Bloody R72 Ultra і Bloody R72 Pro. І на протязі тестування цих моделей я зрозумів, що почав значно більше уваги приділяти саме дизайну ігрових мишок. Не функціональному дизайну, як от у трансформера – коли “рогаті” кнопки виконують якісь унікальні задачі.

Першопричина
Bloody W72 Ultra я обрав під огляд за принт під піксель-арт. І в принципі, всі три кольори, а це бордовий, блакитний і спокійно-зелений, як я його називаю – виглядають дуже виразно і свіжо.

Особливо якщо порівняти з суцільно-чорним матовим корпусом флагмана Bloody R72 Pro. Так, у нових мишок Bloody префікс Ultra йде дешевшим за Pro.

Але не суть. Я казав в попередньому матеріалі, що якби я обирав мишку в арсеналі Bloody за дизайн, я б обрав не флагмана, а дротову модель відчутно більш дешеву. Не тому, що дизайн у флагмана поганий. А тому, що дизайн у середньобюджетки виразний і унікальний.

Плюс – після експлуатації, під час “потних каток” в Call of Duty: Modern Warfare III, я помітив, що на обох мишках залишаються сліди пальців. Це не погано, це круто – бо помітно, що мишка не ковзала, і шкіра була в одному місці. Але суть у чому – сліди від пальців я помічаю лише на чорній моделі. На сірій – або білій, як от у Bloody R72 Ultra – слідів майже не помітно.

Справа смаку?
І це звучить не важливо, правда? Але якщо я, скажімо, обрав би собі мишку не за характеристики, а за дизайн – то комусь вигляд мишки між ігровими сесіями теж буде важливим. Навіть якщо цей вигляд обумовлено кращими показниками в грі.

І фокус у тому, що Bloody R72 Pro дійсно крутіша за Bloody W72 Ultra. Вона бездротова, у неї більше налаштувань, вона гнучкіша в іграх і сенсор у неї сильно продуктивніший. Але це не означає, що ви не зможете грати з W72 Ultra.

Повна версія огляду